Všeobecný lekár pre dospelých, celostná medicína, telesný analyzátor, poradenstvo, špeciálna výživa. Našou ambíciou je poskytovať zdravotnú starostlivosť s dôrazom na prevenciu, v duchu integrovanej medicíny kombinovať klasickú liečbu s fytoterapiou, homeopatiou a motivovať pacientov k aktívnemu prístupu ku svojmu zdraviu.
 
Všeobecné lekárstvo, interné lekárstvo, psychológia, dietológia. Zdravé, chutné a udržateľné chudnutíe, športová výživa, výživa v gravidite, detská výživa, posilnenie zdravia – antiage, celostná terapia. Ukážme si ako sa zdravo stravovať, zvládnime spolu ochorenia.
 
ENIRIS – Irisdiagnostika, liečivé rastliny – www.eniris.eu  Čistenie tela od škodlivých, toxických a zvápenatých usadenín prírodným spôsobom. Vaše oči a telo všetko vyzradia o tom, čo sa vo vás deje. A dostanete odpoveď, vysvetlenie a pomoc. 
 
Liečivé čínske huby – Je dokázané, že čínske liečivé huby ako prírodné produkty v BIO kvalite sú už viac ako 5 000 rokov najkomplexnejším zdrojom životodarných látok. Vyskúšajte ich aj vy.
 
www.raciofit.sk – Predaj racionálnej výživy, bohatý sortiment výrobkov, odskúšané recepty na zdravé jedlá, ochutnávky nových výrobkov a jedál.
 

www.BIOpotravinyRAJ.sk a všetko čo so zdravím súvisí. Regeneračné centrum: www.EZOfit.sk. Spolupracujeme s: www.EZOpress.sk, články o zdraví, ezoterike, duchovnom rozvoji a pravdu v medicíne

www.ezofest.sk – Ezoterický festival v Košiciach, každoročne na jar a na jeseň. Jarný festival: 21-22.4. 2017
 
Salaš REVOLTA Kremnické Baneživé probiotické produkty z ovčieho a kozieho mlieka. Kontakt: 0908 093 966
 
Salaš Revolta
 
Produkty obsahujúce najširšie spektrum probiotických kmeňov a zároveň živé enzýmy, ľahko stráviteľné bielkoviny, konjugované nenasýtené tuky (CLA), MCT tuky, rastové faktory, laktoferín, vitamín K a mikroelementy ktoré v tabletách určite nenájdete. 
Odporúčané konzumovať pri poruchách imunity, kandidózach, dismikróbiach, ekzémoch, alergiách, častých infekciách, v podpore imunity pri liečbe rakoviny.