Prehlásenie

Doména www.nutraceutica.sk je registrovaná ako vlastníctvo súkromnej osoby – nepodnikateľa. Prezentuje súkromné názory a odporúčania na základe všeobecne dostupných informačných zdrojov.
Stránka www.nutraceutica.sk nie je e-shop. Produkty a ich ceny umiestňované na stránke majú informatívny charakter s odporúčaniami na predajné ceny v e-shopoch a obchodných prevádzkach viacerých podnikateľských subjektov. Prezentácia obsahuje aktívne hypertextové linky – odporúčania, kde je možné uvedené produkty zakúpiť. Po vyplnení a odoslaní objednávkového formulára bude Váš dopyt odoslaný a vybavený samostatnými podnikateľskými subjektami odporúčanými stránkou www.nutraceutica.sk. 

Informácie zverejnené na stránke sú určené širokej odbornej a laickej verejnosti na účely vzdelávania a uľahčenie orientácie v oblasti zdravia a výživy. Použité informácie nie sú návodom na liečbu a ich prípadné použitie individuálne konzultujte s lekárom.

Použitie obsahu stránky na ďaľšie publikovanie je možné len so súhlasom majiteľa stránky a je podmienené zverejnením odkazu zdroja použitej informácie.